Вести

Профифест

Премијера дечје представе

У сали Дома културе биће премијерно одиграна представа за децу "Чија је оно баба". Сав приход од продатих улазница намењен је за лечење наше суграђанке Николине Јосић. Представа почиње у 19:30. Добро дошли!

Додељене награде за најбоље на Ђурђевданском књижевном конкурсу

На 18. по реду Ђурђевданском књижевном конкурсу, који је задобио међународни карактер, с обзиром да су нам пристигли радови и из Републике Српске, награђени су за циклус песама и прича :

1. Маја Сврдлин, Суботица
2. Марко Галић, Нови Сад
3. Милена Перић, Kњижевна омладина Прокупља

Жири у коме су били Љубиша Kрасић, проф. српског језика и књижевности,Србијанка Станковић, проф.српског језика и Соња Миљковић, проф. српског језика је закључио да је овогодишња конкуренција  била веома јака. Велику похвалу од стране организатора добила је  ОШ " Никодије Стојановић Татко " јер се већ 18 година заредом одазива на овај конкурс.

Посебно су се у писању песама истакле : Маша Спасић и Нађа Kрговић, чланови Kњижевне омладине Прокупља.

На сајту

Ко је на мрежи: 7 гостију и нема пријављених чланова

Како до нас

Ускоро на програму Дома културе